Individuální vedení pro Vaše strategické zaměstnance

dle dohody

2 hodiny

28. října 875/275, Ostrava - Mariánské Horynebo dle dohody

8.900 Kč

Možnost osobnostního rozvoje formou koučinku, terapeutického vedení či vizualizačních technik. Vše proto, aby se vrátili zpět ke své stabilitě, jistotě, chuti vykonávat svou práci v plném výkonu a se schopností opět vidět smysl toho, co a proč to dělají.

Dnešní nelehká doba sebou přinesla pro nejednoho z nás strach, nejistotu, pochybnosti a disharmonii. Zanechalo to v nás spousty otázek, možná to  otevřelo i dávno zapomenutá témata a překvapila nás ne jedna změna v našem dosavadním životě. Uvědomili jsme si jak úzce je propojený náš soukromý a profesní život. Je velmi důležité všechna ta nová uvědomění uchopit a integrovat v našem životě. Využít potenciál, který nám nabízí. Uvědomujeme si důležitost nastavení harmonie v životě. Proto Vám přinášíme možnost věnovat svým zaměstnancům podporu a pozornost a umožnit jim sdílet své otázky a témata s koučem/terapeutem, aby pochopili, co změna do jejich života přináší. V průběhu koučinku mají možnost nalézt odpovědi na otázky typu:

ODKUD? – pramení moje otázky, reakce, emoce, pochyby....

CO? – způsobuje změny v mém současném profesním či osobním životě

PROČ? – chci toto téma řešit a co jeho řešením sleduji

JAK? – mám postupovat na odstranění pochyb a ukotvit změny ve svém životě

Společné nalezení odpovědí na otázky vede k úlevě, odstraňuje pocit zmatku a beznaděje, navrací do života vitalitu a chuť realizovat řešení ve svém životě. Na vše, co bude vyřčeno v průběhu terapie, se vztahuje terapeutické tajemství. Cílem terapie/koučinku je nalezení jistoty a stability uvnitř sebe a rozvinutí svého profesního potenciálu.
Terapie/koučink mohou probíhat formou práce s jednotlivcem nebo pokud jde o úzce spolupracující kolektivy (max 4 osoby) prací teamovou.

 

"Když se zamilujeme, naše osobnost ustupuje do pozadí a my přirozeně projevujeme své nejlepší stránky. Není to žádná vědomá strategie s cílem zamaskovat vlastní nedostatky – stav zamilovanosti nás přirozeně posouvá směrem vzhůru.
A osobní rozvoj nás může dovést k této kvalitě života či práce tak, abychom ji dokázali prožívat nepřetržitě." (kniha Slibuji ti svobodu)

Mám zájem

Aktuality

 • Ut et tortor metus

  7.8.2019

  Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. 

  Více informací

 • Sed eget purus dui

  22.7.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. 

 • In malesuada

  18.6.2019

  Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.

 • Duis risus est

  3.6.2019

  At consectetur dignissim. In hac habitasse platea dictumst. Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. 

 • Suspendisse eget

  12.3.2019

  Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

 • Nullam augue odio

  5.3.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

Navštivte nás

28. října 875/275Ostrava - Mariánské Hory a Hulváky709 00

8:00 - 14:30

Kontaktujte nás

Provozní doba

Česká spořitelna 6252477339/0800

29457173

DIČ CZ29457173

Najdete nás