Koučink zaměstnanců

dle dohody

2 až 3 hodiny

28. října 875/275, Ostrava - Mariánské Horynebo dle dohody

od 8.900 Kč

Je přirozenou volbou pro ty, kdo si razí cestu životem formou rychlých a efektivních řešení a jsou rádi strůjcem svého osudu. Uvítají individuální přístup i tempo práce uzpůsobené svým potřebám. Kouč plní funkci "trenéra", který na projednávanou situaci vidí tzv. "z nadhledu" a přináší nové možnosti, jak postupovat.

“Osobní koučink s terapeutickými prvky”

Jde o specifickou a velmi účinnou metodu, jak využít svou kapacitu naplno. Zastávat vedoucí funkci je velmi náročné. Je důležité si to uvědomit. Dlouhodobá práce pod tlakem, vedení týmu lidí, plnění náročných úkolů si vybírá často svou daň v podobě zdravotních nebo psychických problémů. Je nezbytné uvědomit si své hranice a včas zakročit. U osobního koučinku nejde o předání rad a doporučení, jde o nalezení společných řešení a odpovědí na otázky, které si člověk klade. V průběhu koučinku prohlubujeme manažerské dovednosti, zabýváme se efektivnějším využitím času, zvýšením sebevědomí, zkvalitnění komunikace s podřízenými i nadřízenými, učíme se jak nastolit harmonii v soukromém a profesním životě, jak se bránit nátlakovým metodám a mnoho dalších užitečných dovedností. Manažerem se člověk nerodí, manažerem se člověk stává. Jeho práce se podobá cestě na vrcholky hor. Ne jednou cítí únavu a bolest a mnohdy se i zapotí, ale když se ocitne nahoře, cítí svobodu a je plný víry v sebe sama a má sílu zdolávat další vrcholy. Není tedy divu, že občas potřebuje i podporu zvenčí a k tomu právě koučink slouží.

Časové rozmezí: 2 hodiny

Počet účastníků: 1 osoba

Cena: 8900 Kč bez DPH (V případě školení mimo Moravskoslezský kraj se cena školení navýší o cenu dopravného.)

Lektor/Kouč: Bohdana Boniatti

“Teamová terapie”

Cílem této metody je nalezení cesty, jak využít kapacitu teamu naplno. Vytvoření dobře fungujícího teamu je velmi náročné. Je důležité si uvědomit, že součástí jsou různé osobnosti, které spolu dlouhodobě spolupracují, často pod tlakem. Chybějící empatie, nepochopení postojů kolegů v kombinaci s plněním náročných úkolů si často vybírá svou daň v podobě zdravotních nebo psychických problémů. Je nezbytné uvědomit si své hranice a své postoje a včas si je s ostatními členy vykomunikovat. U teamové terapie nejde o předání rad a doporučení, jde o nalezení společných řešení a odpovědí na otázky. V průběhu terapie prohlubujeme dovednosti v oblasti empatie, pochopení reakcí druhých, zkvalitnění komunikace s kolegy, učíme se, jak nastolit harmonii v soukromém a profesním životě, jak se bránit nátlakovým metodám a mnoho dalších užitečných dovedností. Tato metoda vám umožní vychutnat si obchod ve všech jeho podobách a nestat se pouhým otrokem výsledku a čísel.

Časové rozmezí: 3 hodiny

Počet účastníků: 2 - 5 osoby

Cena: 12.500 Kč bez DPH (V případě školení mimo Moravskoslezský kraj se cena školení navýší o cenu dopravného.)

Lektor/Kouč: Bohdana Boniatti

“Osobní koučink - zvyšování výkonnosti"

Jde o specifickou a velmi účinnou metodu, jak zvýšit svou výkonnost. Zastávat vedoucí funkci je fyzicky velmi náročné, nejde jen o využití mozku a nervové soustavy, zátěž se týká celého těla. V průběhu koučinku prohlubujeme znalosti o svém těle, o jeho fungování a podmínkách, které pro své bezproblémové fungování potřebuje. Probíráme, jak při časově náročné práci udržovat své tělo v kondici, jak udržet v rovnováze příjem a výdej energie, kde získat kvalitní zdroje energie, jak nezbytné je uvědomit si své fyzické možnosti a jak svou výkonnost postupně zvyšovat... nejde jen o předání rad a doporučení, jde i o nalezení společných řešení a odpovědí na otázky. Na své tělo často zapomínáme, považujeme ho za samozřejmost, zaregistrujeme ho až v důsledku nemoci nebo kolapsu. Se svým tělem vytváříme partnerství na celý život a osobní koučink zaměřený na téma fyzické kondice a výkonnosti je možnost, jak si toto partnerství užívat bez komplikací a v pohodě.

Časové rozmezí: 2 hodiny

Počet účastníků: 1 osoba

Cena: 8900 Kč bez DPH (V případě školení mimo Moravskoslezský kraj se cena školení navýší o cenu dopravného.)

Lektor/Kouč: Bc. Ivana Gróffová

Mám zájem

Aktuality

 • Ut et tortor metus

  7.8.2019

  Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. 

  Více informací

 • Sed eget purus dui

  22.7.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. 

 • In malesuada

  18.6.2019

  Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.

 • Duis risus est

  3.6.2019

  At consectetur dignissim. In hac habitasse platea dictumst. Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. 

 • Suspendisse eget

  12.3.2019

  Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

 • Nullam augue odio

  5.3.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

Navštivte nás

28. října 875/275Ostrava - Mariánské Hory a Hulváky709 00

8:00 - 14:30

Kontaktujte nás

Provozní doba

Česká spořitelna 6252477339/0800

29457173

DIČ CZ29457173

Najdete nás