Kristýna Doležalová Pustková

Obrazek-whatsapp-2023-03-30-v-19-48-10

dle dohody

6 hodin

dle dohody

od 12.500 Kč

Mé jméno je Kristýna Doležalová Pustková a jsem lektorkou, manažerkou, duchovním průvodcem na cestě osobního rozvoje, ale také dcerou, sestrou, přítelkyní a hlavně mámou.

Jelikož jsem studovala obchodně právní akademii, obchodní činnost mi byla vždy velmi blízká, proto jsem ihned po maturitě začala podnikat v oboru bankovnictví a finanční poradenství. Tato práce mě mnohé naučila. Dala mi možnost setkávat se se spoustou zajímavých lidí a poznávat jejich životní příběhy a do obchodu vnést empatii. 
Měla jsem možnost absolvovat spoustu kvalitních vzdělávacích kurzů jako například Silvova metoda, typologie osobnosti, školení v oblasti personalistiky, lektorská akademie, produktové školení pojišťoven, školení zaměřené na budování týmu a jeho fungování, obchodní a prodejní školení a mnoho kurzů v oblasti komunikace se zákazníky. 
Má šestiletá praxe, zkušenosti a snaha o samostatnost mě vedla založit vlastní společnost se záměrem předávat tyto informace dál a tak vznikla společnost Happines. Jako štěstí anglicky, jen s jedním S.
V průběhu života jsem narazila na podobně smýšlející lidi a vytvořili jsme úžasný obchodní i lektorský tým. Vzdělávání se stalo nejen mojí prací, ale také mým posláním. Sama také pracuji na svém vzdělání a každá zkušenost mě posouvá dál. V průběhu posledních let jsem své vzdělávání zaměřovala na studium těla, mysli a duše. Šlo o studium fyzického těla a jeho fungování, práci s myslí vědomou i podvědomou a práci s energetikou člověka, naší duší. Setkala jsem se se zajímavými terapeutickými technikami jako je kraniosakrální terapie, regresní terapie, živlová terapie, terapie přítomného okamžiku, ... mé srdce však uchvátilo studium Reiki, kterou také ve své práci používám. Jsem velmi ráda, že můžu být podporou na cestě každého jedince a pořádat semináře a přednášky zaměřená na osobní rozvoj. Těším se na společná setkání a jejich naplnění.

Jednodenní semináře

"Vědomé žití"

Časové rozmezí:  6 hodin

Cena: 26.000 Kč bez DPH

V rámci Ostravy a přilehlého okolí doprava zdarma.

"Komunikace napříč našim životem"

Na tomto workshopu si vysvětlíme, jak moc je důležitá správná komunikace (osobní projev a energie) a také související image pracovníka na úřadu. Chování, vystupování, vysvětlení zásad etiky. V průběhu jednání na úřadě by měl občan vnímat úředníka jako partnera a ne jako nepřítele nebo komplikaci.

Nezapomeneme na mužský a ženský princip. Podíváme se na rozdílnosti v komunikaci z ženského a mužského pohledu nebo jednotlivých generací. Ponoříme se do tajů velmi úspěšné techniky komunikační styl. Naučit se využívat výhody svého stylu v praxi a uvědomovat si své stresory. Zároveň jsou účastníkům předány funkční nástroje k vedení úspěšné komunikace s obchodními partnery a kolegy. Součástí je test na posouzení vlastního komunikačního stylu, analýza charakteristik, stresorů a návod, jak s nimi pracovat.

Časové rozmezí:  6 hodin

Cena: 26.000 Kč bez DPH

V rámci Ostravy a přilehlého okolí doprava zdarma.

Přednášky

"Vědomé žití"

Časové rozmezí: 3 hodiny nebo 4 hodiny

Cena: od 15.400 Kč bez DPH

V rámci Ostravy a přilehlého okolí doprava zdarma.

„Komunikace napříč našim životem“

KOMUNIKACE - to je téma, které se týká nás všech! Všichni potřebujeme komunikovat se svou rodinou, partnerem, dětma, komunikujeme v práci, ve škole ...zkrátka, zkoušeli jste někdy nekomunikovat? Bez výměny informací to nejde...
Pakliže cítíme tlak v hrdelní oblasti, je jasné, že "něco" komunikujeme špatně.. ať už ve vztahu, v práci... - mluvíme o blokádě krční čakry.
Na tomto workshopu se Kristýna Doležalová Pustková zaměří na techniku komunikačních stylů. Vysvětlí, jaké komunikační styly máme a jaké komunikační styly používáte vy a vaše protější strana. Naučíme se vyhledat stresor jednotlivých komunikačních stylů. Stresor je důvodem, proč nám komunikace většinou nedopadne, jak jsme si představovali.
Lektorka každého naučí rozpoznat svůj komunikační typ, což povede k uvědomění a naučení se nespouštět stresory. Workshop obsahuje test na komunikační typy.

Časové rozmezí: 3 hodiny nebo 4 hodiny

Cena: od 15.400 Kč bez DPH

V rámci Ostravy a přilehlého okolí doprava zdarma.

"Rituály v našich životech"

Časové rozmezí: 3 hodiny nebo 4 hodiny

Cena: od 15.400 Kč bez DPH

V rámci Ostravy a přilehlého okolí doprava zdarma.

"Moc slov nespočívá v tom, že jich je moc"

Časové rozmezí: 3 hodiny nebo 4 hodiny

Cena: od 15.400 Kč bez DPH

V rámci Ostravy a přilehlého okolí doprava zdarma.

Individuální práce

Individuální práce s jednotlivcem na téma, které je pro něj stěžejní, a které momentálně ovlivňuje jeho život. Rozebrání situace pomocí terapeutických technik a hledání odpovědí na otázky. Společné sdílení a rozklíčování situace. 

Individuální práce s jednotlivcem

Doba trvání: 8 hodin
Počet osob: 4 (po 2 hodinách terapie/koučinku)
Cena: 32.000,- Kč bez DPH
Místo konání: sídlo klienta nebo terapeutická místnost v sídle Happines v Ostravě

Individuální práce s jednotlivcem

Doba trvání: 6 hodin
Počet osob: 3 (po 2 hodinách terapie/koučinku)
Cena: 26.000,- Kč bez DPH
Místo konání: sídlo klienta nebo terapeutická místnost v sídle Happines v Ostravě

Individuální práce s jednotlivcem

Doba trvání: 2 hodiny
Počet osob: 1
Cena: 12.500,- Kč bez DPH
Místo konání: sídlo klienta nebo terapeutická místnost v sídle Happines v Ostravě

 

Mám zájem

Aktuality

 • Ut et tortor metus

  7.8.2019

  Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. 

  Více informací

 • Sed eget purus dui

  22.7.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. 

 • In malesuada

  18.6.2019

  Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.

 • Duis risus est

  3.6.2019

  At consectetur dignissim. In hac habitasse platea dictumst. Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. 

 • Suspendisse eget

  12.3.2019

  Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

 • Nullam augue odio

  5.3.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

Navštivte nás

Kalusova 827/10Ostrava - Mariánské Hory a Hulváky709 00

8:00 - 14:30

Provozní doba

Česká spořitelna 6252477339/0800

29457173

DIČ CZ29457173

Najdete nás