Kristýna Doležalová Pustková

Dolezalova-kristyna

dle dohody

6 hodin

dle dohody

26.000 Kč

Mé jméno je Kristýna Doležalová Pustková a jsem majitelkou společnosti Happines to you s.r.o.

Jelikož jsem studovala obchodně právní akademii, obchodní činnost mi byla vždy velmi blízká. Proto jsem ihned po maturitě nastoupila do společnosti zabývající se bankovnictvím, pojišťovnictvím a finančním poradenstvím.

Tato práce mě mnohé naučila, ale hlavně mi dala možnost absolvovat spoustu kvalitních vzdělávacích kurzů jako například: lektorská akademie, Silvova metoda, typologie osobnosti, přechod přes oheň, školení v oblasti personalistiky (Jak vést pohovor, na co se ptát, jak vybrat uchazeče o práci), školení zaměřené na osobní rozvoj a sebepoznání (životní mapy, numerologie, regresivní terapie, kraniosakrální terapie), měkké dovednosti (telefonování, prezentace, námitky), školení v oblasti vedení týmu (nábor nových zaměstnanců, managerské dovednosti, budování týmu a jeho fungování), produktové školení pojišťoven (finanční produkty) a mnohem více.

Má šestiletá praxe, zkušenosti a snaha o samostatnost mě motivovala vybudovat vlastní tým a vést více než 50 aktivních obchodníků. Své praxí nabyté zkušenosti mám snahu předávat dál, a proto jsem se rozhodla založit vlastní firmu. Tak přišla na svět, dnes již převážně rodinná, společnost Happines.

Školení Komunikace napříč našim životem. Vím, co mi říkáš? je poskládáno ze všech praktických zkušeností, které do dnes čerpám a je zaměřeno na motivaci a komunikaci v týmu.

Věřím, že komunikace je základ pracovního i osobního pochopení a je třeba na ni pracovat.

"Komunikace napříč našim životem. Vím, co mi říkáš?"

Na tomto workshopu si vysvětlíme, jak moc je důležitá správná komunikace (osobní projev a energie) a také související image pracovníka na úřadu. Chování, vystupování, vysvětlení zásad etiky. V průběhu jednání na úřadě by měl občan vnímat úředníka jako partnera a ne jako nepřítele nebo komplikaci.

Nezapomeneme na mužský a ženský princip. Podíváme se na rozdílnosti v komunikaci z ženského a mužského pohledu nebo jednotlivých generací. Ponoříme se do tajů velmi úspěšné techniky komunikační styl. Naučit se využívat výhody svého stylu v praxi a uvědomovat si své stresory. Zároveň jsou účastníkům předány funkční nástroje k vedení úspěšné komunikace s obchodními partnery a kolegy. Součástí je test na posouzení vlastního komunikačního stylu, analýza charakteristik, stresorů a návod, jak s nimi pracovat.

Časové rozmezí:  6 hodin

Cena: 26.000 Kč bez DPH

V rámci Ostravy a přilehlého okolí doprava zdarma.

„Komunikace napříč životem“

KOMUNIKACE - to je téma, které se týká nás všech! Všichni potřebujeme komunikovat se svou rodinou, partnerem, dětma, komunikujeme v práci, ve škole ...zkrátka, zkoušeli jste někdy nekomunikovat? Bez výměny informací to nejde...
Pakliže cítíme tlak v hrdelní oblasti, je jasné, že "něco" komunikujeme špatně.. ať už ve vztahu, v práci... - mluvíme o blokádě krční čakry.
Na tomto workshopu se Kristýna Doležalová Pustková zaměří na techniku komunikačních stylů. Vysvětlí, jaké komunikační styly máme a jaké komunikační styly používáte vy a vaše protější strana. Naučíme se vyhledat stresor jednotlivých komunikačních stylů. Stresor je důvodem, proč nám komunikace většinou nedopadne, jak jsme si představovali.
Lektorka každého naučí rozpoznat svůj komunikační typ, což povede k uvědomění a naučení se nespouštět stresory. Workshop obsahuje test na komunikační typy.

Časové rozmezí: 3 hodiny

Cena: 15.400 Kč bez DPH

V rámci Ostravy a přilehlého okolí doprava zdarma.

Lektor: Kristýna Doležalová Pustková

 

Mám zájem

Aktuality

 • Ut et tortor metus

  7.8.2019

  Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. 

  Více informací

 • Sed eget purus dui

  22.7.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. 

 • In malesuada

  18.6.2019

  Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.

 • Duis risus est

  3.6.2019

  At consectetur dignissim. In hac habitasse platea dictumst. Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. 

 • Suspendisse eget

  12.3.2019

  Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

 • Nullam augue odio

  5.3.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

Navštivte nás

28. října 875/275Ostrava - Mariánské Hory a Hulváky709 00

8:00 - 14:30

Kontaktujte nás

Provozní doba

Česká spořitelna 6252477339/0800

29457173

DIČ CZ29457173

Najdete nás