Martin Barna

Img_8201

dle dohody

3 hodiny a 3 hodiny

dle dohody

od 35.000 Kč

Mé jméno je Martin Barna. Vždy mě zajímalo jak věci fungují. Když jsem se tedy od 13 let zabýval bojovými uměními, chtěl jsem věděl jak funguje lidské tělo i filosofie v pozadí. Poté jsem zjistil, že je skvělé umět různé techniky sebeobrany, ale že potřebuji i více síly a větší tělesnou váhu, abych své blízké efektivně ubránil i před silnějšími soupeři. Proto jsem začal kolem 20 cvičit ve fitku – abych nabral svaly a sílu.

Už je tomu asi 12 let co trénuju fitness a snažím se rozvíjet jako komplexní atlet a téměř 10 let se také věnuji online výživě a trenérství. Baví mě předávat lidem své těžce nabyté znalosti a zkušenosti a vidět jejich vývoj – hlavně ten mentální, kdy po tělesné proměně pochopí, že skutečně dokážou cokoli, na co se zaměří a stanoví přesný a efektivní plán.

Mám certifikaci výživového poradce i mezinárodní trenérskou certifikaci. To je však málo, proto jsem dále studoval Advanced Coaching Academy od britského trenéra a výživáře celebrit s 20 letou praxí Phila Learney (i s ním mám na odkazu výše rozhovor).

Své myšlenky o efektivní výživě a tréninku jsem měl tu čest prezentovat i v TOP Star magazín TV Prima, reportáž hlavní zprávy TV Prima, několik návštěv Dobrého rána s Českou televizí a ČT3 s cvičením pro seniory během Corona krize, několik podcastů s Energiemi/Pod Povrchem i s rádio Čas.

Pravidelně publikuji podcasty a videa na youtube/spotify/apple podcasts a jsem autorem videokurzu a audioknihy, která Vás naučí jak projít hubnutím efektivně a udržitelně a co dělat po dietě k minimalizaci jojo efektu.

Žiju heslem „Be Effective“, své klienty beru jako své přátele a záleží mi na tom, aby se jim dařilo nejen dosahovat našich cílů, ale také lépe chápat JAK funguje hubnutí/nabírání a cvičení tak, aby nakonec dosáhli samostatnosti. Mou vizí je to, že když udělám svou práci dost dobře, jednou mě snad nikdo nebude potřebovat.

Jednodenní semináře

"Životní styly – budování kvalitních návyků"

Správné stravovací a pohybové návyky úzce souvisí s naším životním stylem.

Naučíte se jak si nastavit jednoduché základní principy stravy na míru přímo Vám, jak s nimi dále efektivně pracovat a také jaké volit potraviny. To vše v duchu hubnutí s plným břichem bez jojo efektu. A hlavně se naučíte, jak dosáhnout svého cíle zdravě a udržitelně.

Špatné držení těla ovlivňuje náš psychický a zdravotní stav. Naše tělesná konstrukce, úrazy, jednostranné přetěžování a také nesprávné cvičení a pohybové návyky, to vše ovlivňuje naše tělo. Setkáváme se s únavovým syndromem, který lze velmi těžko rozeznat. Na tomto semináři také zaměřuje na rizika častého sezení, které při naší práci v kanceláři denně praktikujeme. Součástí ceny je trvalý přístup na veškeré online materiály (kniha, online kurz, recepty, kuchařky, videa).

Délka: 6 hodin celkem (dvě sezení po třech hodinách v rozmezí dvou až tří týdnů)

Počat účastníků: 6-8

Individuální práce

"Online výživový koučink"

Bez výmluv. Pojďme už začít.

Naučte se zhubnout tuk, zpevnit, nabrat svaly, udržitelně a bez jojo efektu.

Začneme společným rozhovorem, kde mi řeknete o svém snu. Kam se chcete dostat a jak má vypadat váš úspěch. Nabrat nebo shodit. V jaké jste životní situaci, jaký je váš životní rytmus. Já vám napíšu, jak obvykle pracuji. Společně domluvíme, jak budeme pokračovat.

Klienti oceňují:

MOTIVACI - jsem parťákem, co umí povzbudit, pochválit, a nehrabe se v neúspěchu.

VÝSLEDKY -  100% klientů je schopno dosáhnout svého cíle. A udržet si výsledky dlouhodobě.

Až pochopíte, jak snadné to je, a jak co funguje, a co souvisí s čím, už se vám nebude chtít celý den nejíst a večer vybílit ledničku.

DISKRÉTNOST -  Starám se o manažery, podnikatele, maminky na mateřské, fitnesačky i kulturisty, ale u všech je jejich soukromí na prvním místě. Nikde s nikým o nich nikdy nemluvím, jejich data i pocity slouží pouze jejich rozvoji. Pokud si oni sami nepřejí své výsledky sami zveřejnit.

REPORTY -  V nich je vidět progres a úspěchy, nebo občasná škobrtnutí. A některé to vědomí motivuje k dalšímu posunu, a nedovolí jim kulhat.

UDRŽITELNOST -  Miluju to vědomí, že mí klienti se umějí stravovat po zbytek života. Aniž by potřebovali sestavovat jídelníček výživovými poradci. Umějí to sami. Na celý život.

Jako bonus získáte zcela ZDARMA:

VIDEOKURZ - Videokurz flexibilního stravování, 45 videí, 11+ hodin

AUDIOBOOK - Audio verze videokurzu

EBOOK - 20 stran textu o efektivním stravování

RECEPTY - Přes 40 vyladěných receptů

PŘÍSTUP DO KOMUNITY - Neveřejná WhatsApp skupina mých klientů

SPLNĚNÍ CÍLE, NATRVALO - Bez jojo efektu. Naučíte se udržitelné návyky vytvořené Vám na míru

Doba trvání: 1 měsíc
Počet osob: 1
Místo konání: online
Lektor: Martin Barna

Doba trvání: 3 měsíce
Počet osob: 1
Místo konání: online
Lektor: Martin Barna

Doba trvání: 6 měsíců
Počet osob: 1
Místo konání: online
Lektor: Martin Barna

Mám zájem

Aktuality

 • Ut et tortor metus

  7.8.2019

  Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. 

  Více informací

 • Sed eget purus dui

  22.7.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. 

 • In malesuada

  18.6.2019

  Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.

 • Duis risus est

  3.6.2019

  At consectetur dignissim. In hac habitasse platea dictumst. Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. 

 • Suspendisse eget

  12.3.2019

  Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

 • Nullam augue odio

  5.3.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

Navštivte nás

Husitská 348 Rychvald 735 32

8:00 - 14:30

Provozní doba

Česká spořitelna 6252477339/0800

29457173

DIČ CZ29457173

Najdete nás