Individuální vedení pro Vaše strategické zaměstnance

Detail školení:

dle dohody
2 hodiny
28. října 875/275, Ostrava - Mariánské Hory nebo dle dohody
Bohdana Boniatti
Bohdana Boniatti

Co je malé, to je milé. Vnímavá, empatická, charismatická. Vždy připravena podat pomocnou ruku, velmi oblíbená v kolektivu. Obchodní zkušenosti protkané uměním vžít se do pocitů a potřeb druhé strany. Terapie životem. Přezdívka: Bóďa

8.900 Kč

Možnost osobnostního rozvoje formou koučinku, terapeutického vedení či vizualizačních technik.
Vše proto, aby se vrátili zpět ke své stabilitě, jistotě, chuti vykonávat svou práci v plném výkonu a se schopností opět vidět smysl toho, co a proč to dělají.Dnešní nelehká doba sebou přinesla pro nejednoho z nás strach, nejistotu, pochybnosti a disharmonii. Zanechalo to v nás spousty otázek, možná to  otevřelo i dávno zapomenutá témata a překvapila nás ne jedna změna v našem dosavadním životě. Uvědomili jsme si jak úzce je propojený náš soukromý a profesní život. Je velmi důležité všechna ta nová uvědomění uchopit a integrovat v našem životě. Využít potenciál, který nám nabízí. Uvědomujeme si důležitost nastavení harmonie v životě. Proto Vám přinášíme možnost věnovat svým zaměstnancům podporu a pozornost a umožnit jim sdílet své otázky a témata s koučem/terapeutem, aby pochopili, co změna do jejich života přináší. V průběhu koučinku mají možnost nalézt odpovědi na otázky typu:
ODKUD? – pramení moje otázky, reakce, emoce, pochyby....
CO? – způsobuje změny v mém současném profesním či osobním životě
PROČ? – chci toto téma řešit a co jeho řešením sleduji
JAK? – mám postupovat na odstranění pochyb a ukotvit změny ve svém životě
Společné nalezení odpovědí na otázky vede k úlevě, odstraňuje pocit zmatku a beznaděje, navrací do života vitalitu a chuť realizovat řešení ve svém životě. Na vše, co bude vyřčeno v průběhu terapie, se vztahuje terapeutické tajemství. Cílem terapie/koučinku je nalezení jistoty a stability uvnitř sebe a rozvinutí svého profesního potenciálu.
Terapie/koučink mohou probíhat formou práce s jednotlivcem nebo pokud jde o úzce spolupracující kolektivy (max 4 osoby) prací teamovou.

 

"Když se zamilujeme, naše osobnost ustupuje do pozadí a my přirozeně projevujeme své nejlepší stránky. Není to žádná vědomá strategie s cílem zamaskovat vlastní nedostatky – stav zamilovanosti nás přirozeně posouvá směrem vzhůru.
A osobní rozvoj nás může dovést k této kvalitě života či práce tak, abychom ji dokázali prožívat nepřetržitě." (kniha Slibuji ti svobodu)


Mám zájem
Název společnosti
DIČ
Jméno a příjmení žadatele
Telefon *
Email
Počet účastníků
Způsob platby
Mám zájem

* Takto označené pole jsou povinné. IČ a DIČ je pro právnické osoby. Fyzická osoba udává v případě, pokud nevlastní IĆO své datum narození

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních ůdajů