Lektoři

V životě každého jedince nastane moment, kdy se musí rozhodnout, kam bude směřovat jeho další cesta. Jakou práci si vybrat aby ho uživila a zároveň naplňovala. K posunu svého vysněného zaměstnání neodmyslitelně patří vzdělávání. Jsme obchodně vzdělávací společnost, která pomáhá na cestě osobním rozvojem, proto bylo vzdělávání naší JASNOU volbou. Hledali štěstí a našli jsme Happines. 

Pořádáme jednodenní semináře, výjezdní semináře, přednášky, rituály a také pracujeme na individuálním posunu Vašich zaměstnanců. 

V našich školeních otevíráme témata jako je komunikace, empatie, restimulace, zdravý životní styl, vystupování na veřejnosti ... avšak dokážeme témata ušít na míru Vašim potřebám. Záměrem našich školení je podpořit komunikaci na Vašich pracovištích směrem ke klientovi či k sobě samému. Dochází ke zřejmému auto profilování a hlubokému poznání sebe sama a právě na tom se může stavět.V průběhu školení nastává mnoho "AHA" momentů a tím dochází k osobnímu posunu každého člověka ať už na vědomé či podvědomé úrovni.

 A v čem jsme jiní než naše konkurence?

Naši lektoři 

Vše co školíme, jsme získali profesní praxí a hlavně to žijeme. Každý den se naplno věnujeme práci s klienty, proto jsou naše příklady vždy aktuální. Nejsme jen lektoři, jsme terapeuti, koučové a duchovní průvodci. Intenzivně pracujeme na svém vlastním vzdělávání a tím pádem se neustále posouváme dál. Naše práce nás velmi baví a děláme ji s láskou - a to se snažíme přenést do našich sdělení.

Školíme po celé české republice. Přijedeme za Vámi do sídla Vaší společnosti, na pobočku či jakoukoliv akci, kterou pořádáte..

Naši lektoři

Bohdana Boniatti:

Kristýna Doležalová:

Martin Barna:

 Renáta Orlíková:

Mám zájem

* Takto označené pole jsou povinné. IČ a DIČ je pro právnické osoby. Fyzická osoba udává v případě, pokud nevlastní IĆO své datum narození
 

Reference

slider

Petra Horová, specialista na korporátní klientelu

Generali Česká pojišťovna a.s.

Se společností Happines jsem začala spolupracovat již v roce 2013. Musím uznat, že spolupráce předčila má očekávání. Nejvíce nadšená jsem z operátorek, které odvádí precizní práci při jednání s mými klienty a taky z asistentky Adély Pustkové, která vždy vše perfektně zařídí a na projekt nachystá. Hledala jsem štěstí a našla jsem Happines.

Aktuality

Navštivte nás

Husitská 348 Rychvald 735 32

8:00 - 14:30

Kontaktujte nás

Provozní doba

Česká spořitelna 6252477339/0800

29457173

DIČ CZ29457173

Najdete nás