Happines - podpora na cestě k sobě

HAPPINES ... pod tímto názvem vznikla v roce 2012 dnes již rodinná firma, která nabízí služby v oblasti obchodu a vzdělávání.

Hledali jsme štěstí a našli jsme www.happines.cz

Vzdělání považujeme za základní pilíř sebe rozvoje každého jedince, vždy ho budeme podporovat, a proto cesta našeho podnikání byla JASNÁ volba. Pořádáme jednodenní semináře a přednášky s praktickými příklady.

Témata dokážeme ušít na míru Vašim potřebám.

Specializujeme se na školení zaměřená na osobní rozvoj Vašich zaměstnanců. V našich školeních otevíráme témata jako je komunikace, empatie, restimulace, zdravý životní styl, vystupování na veřejnosti, ...

Cílem našich školení je podpořit či vylepšit komunikaci na Vašich pracovištích či směrem ke klientům. Zlepšit pohodu na pracovišti, aby nedocházelo k personálním změnám. Naše školení jsou příjemným bonusem pro Vaše zaměstnance. Nastává hodně „aha“ momentů a dochází k osobnostnímu posunu každého člověka ať už na vědomé či podvědomé úrovni.

A v čem jsme jiní než naše konkurence?

NAŠI LEKTOŘI

Vše, co školíme, jsme získali praxí. Každý den se věnujeme obchodní činnosti, a proto jsou naše příklady velmi aktuální. Použití terapeutických prvků v obchodní sféře je naprosto nový pohled na vedení Vašich zaměstnanců. Proto dokážeme průběh školení přizpůsobit tématům, které Vaši zaměstnanci vnímají nyní jako stěžejní.

Školíme v sídle Vaší společnosti, či na pobočkách po celé České Republice. Jsme schopni za Vámi přijet i na akci, kterou pořádáte pro své zaměstnance a zpestřit program předáním užitečných informací.

Podpora na cestě k sobě

Kdo Vás provede:

Co děláme:

Aktuálně pořádáme:

       Kdo Vás provede: Silvie Rei
       Kdo Vás provede: Silvie Rei

Mám zájem

Kdo Vás provede

Bohdana Boniatti

dle dohody cenová nabídka detail
Kristýna Doležalová Pustková dle dohody cenová nabídka detail
Martin Barna dle dohody cenová nabídka detail
Renáta Eleonora Orlíková dle dohody cenová nabídka detail

Co děláme

Celodenní semináře

dle dohody od 26.000 Kč detail
Přednášky s praktickými příklady dle dohody 15.400 Kč detail
Koučink zaměstnanců dle dohody od 12.500 Kč detail
Výjezdní porada pro úřady dle dohody od 35.000 Kč / den detail
Výjezdní porada pro obchodní firmy dle dohody od 35.000 Kč / den detail

Aktuálně pořádáme

Ozubená kolečka

22.9.2023 3.000 Kč / den detail

Čísla v našem životě

23.9.2023 3.000 Kč / den detail
Rituály v našich životech - úplněk ve Střelci 2.6.2023 450 Kč detail
Koučink zaměstnanců dle dohody od 12.500 Kč detail
Výjezdní porada pro úřady dle dohody od 35.000 Kč / den detail
Výjezdní porada pro obchodní firmy dle dohody od 35.000 Kč / den detail

Reference

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

Bc. Lenka Samiecová, vedoucí personálního oddělení

Nemocnice Třinec, p.o.

Školení splnilo naše očekávání. Zpětná vazba od účastníků byla pozitivní, čas strávený na semináři hodnotili jako velký přínos do pracovního i osobního života. Lektorka měla profesionální přístup, byla empatická, dokázala účastníky semináře vtáhnout do dění a velmi přívětivým způsobem identifikovat jejich silné i slabé stránky. Výklad byl poutavý a přiměl účastníky k přemýšlení nejen o pracovních situacích, se kterými se denně potkávají na pracovišti, ale také o osobních záležitostech. Zároveň byl interaktivní a byl vždy přizpůsoben dané skupině účastníků. Celý den byl plný očekávání a rozhodně se účastníci nenudili, neustále otevírali nová témata a situace, které se jim v životě staly. Ze semináře si každý účastník odnesl i pár vlastních sebehodnotících testů. Jako firma určitě budeme podporovat další spolupráci.

Michaela Schneiderová, specialista ošetřovatelství

Krajská nemocnice Tomáše Bati Zlín a.s.

Školení i lektorku vnímám velmi pozitivně. Výklad byl jasný a srozumitelný. Školení bylo příjemné a splnilo naše očekávání. Prostě velmi příjemný den s obohacujícími poznatky.

Jiří Kunovjánek, referent školství, kultury a volnočasových aktivit pověřený ved

Městský obvod Mariánské Hory a Hulváky

Školení se mi líbilo a splnilo mé očekávání. Lektorky byly výborně připravené, přizpůsobily témata praxi zúčastněných posluchačů. Kvalitní kurz pro komunikaci, vztahy a psychohygienu.

Radka Menšíková, HR Specialist

ITT Holdings Czech Republic s.r.o.

Školení doporučujeme, především téma Empatický přístup v komunikaci. Lektorka byla velmi příjemná a vstřícná, podařilo se jí navázat kontakt s účastníky a zapojit je do školení. Splnilo naše očekávání vzhledem k délce trvání školení, v případě delšího školení bychom přivítali více praktických ukázek a interaktivity.

Jolana Kavalková, starostka

ÚMOb Martinov

Školení předčilo naše očekávání. Lektorka byla velmi příjemná, testy i výklad byly zajímavé a pro nás poučné. Vždy je přínosné dozvědět se něco nového o sobě i o chování lidí kolem nás.

Mgr. Renata Tydlačková, náměstkyně pro ošetřovatelskou péči

Nemocnice s poliklinikou Havířov, p.o.

Školení předčilo naše očekávání. Lektorka Bohdana ve většině účastníků zanechala hluboký zážitek. Zaměstnanci ocenili osobitý přístup.
Máme za sebou dvě školící akce a vždy jsme byli spokojení.

Ing. Lucie Fuchsíková, personalistka

Statutární město Frýdek-Místek

Školení Empatický přístup je jedním slovem ÚŽASNÉ.
Já i kolegové jsou nadšení. Ti, které školení zatím čeká, se nemůžou dočkat, ti, na které nevyšlo, litují, že nebyli v přihlašování rychlejší.
Kladné hodnocení školení se velice rychle rozkřiklo – rádi bychom ho zařadili i v příštím roce.

Petra Hulvová Sedláčková, manažer projektů a vzdělávání

Statutární město Ostrava, Magistrát města Ostravy

Školení splnilo naše očekávání, všichni účastníci byli spokojeni. Vřele doporučuji.

Bc. Martina Přikrylová, vedoucí oddělení útulek pro psy

Magistrát města Ostravy, odbor ochrany životního prostředí

Školení bylo jednoznačně ÚŽASNÉ. Bylo chápavé, smysluplné, účelové, praktické, poučné, zábavné a takto bych mohla pokračovat dále ...
Určitě předčilo naše očekávání.

Barbora Adamčíková, náměstek ošetřovatelské péče

Psychiatrická nemocnice v Opavě

S obsahem a tématem školení jsem byla velmi spokojená. Maximální spokojenost hlavně s lektorkou paní Boniatti. Hodiny strávené s ní byly velmi příjemné, očistné, podnětné a přínosné. Toto školení jsem již doporučila dál.

Karel Smolka, oblastní ředitel

Trade FIDES a.s.

Školení bylo na špičkové úrovni. Lektorka dokázala udržet pozornost, působila velmi vyrovnaně. Školení bylo na úrovni a byly znatelné její dlouholeté zkušenosti. Hodnotím velmi pozitivně, nadmíru splnilo naše očekávání a určitě budeme spolupracovat i nadále.

Svatava Sukopová, projektová manažerka

Regionální knihovna Karviná

Školení Empatický přístup k zákazníkovi či kolegovi, kde lektorkou byla paní Bohdana Boniatti, splnilo naše očekávání.
V účastnících školení vyvolala pozitivní ohlas, lektorku si chválili a dokonce školení s ní považovali za účinnou terapii.
Školení bych určitě doporučila všem, kteří mají snahu pozvednout interní komunikaci na pracovišti a hlavně směrem k zákazníkovi.

Leona Krátká, Víceprezident

AKUNA Health and Success

S obsahem školení jsem byla naprosto spokojená!! Velmi zajímavé do osobního i profesního života!! Určitě téma naprosto pro každého:-))
S lektorkou jsem byla nadmíru spokojená, Kristýnka byla úžasná, zcela profesionální, velice milá a dokázala každému individuálně ukázat konkrétní případy a možné situace. Bylo cítit, že to dělá s radostí a ví přesně o čem mluví:-))
Školení jsem již doporučila a určitě budu doporučovat i nadále a moc ráda se opět zúčastním, možná brzy i se svými kolegy.
Celkově velmi přínosná, profesionální a také moc příjemná akce! Děkuji za ni celému Vašemu týmu, jsem vděčná, že jsem se o Vaší společnosti dozvěděla a dostala tuto příležitost:-)

Renáta Kňurová, personální oddělení

Moravskoslezský kraj

Školení bylo po obsahové stránce velice zajímavé, podnětné a hlavně už to zkouším v praxi. Lektorka je profesionálka s odbornou praxí. Děkuji lektorce za úžasný seminář. Doporučila bych ho všem, jelikož největší nedorozumění v životě plynou hlavně z komunikace.

Dagmar Onderková, personální oddělení

Moravskoslezský kraj

Se školení jsem byla velmi spokojená, téma bylo zajímavé a pro život přínosné. Lektorka byla velmi sympatická, příjemná, dokázala reagovat na všechny dotazy, dokázala upoutat pozornost všech zúčastněných.

Nina Jílková, plán školení, agenda RM a ZM

Město Frýdlant nad Ostravicí

Školení bylo netradiční, zajímavé. Paní lektorka se mi velmi líbila, působila vyrovnaným a příjemným dojmem. Výklad byl netradiční, přinutil mne přemýšlet o svém postoji a komunikaci v rodině.

Aktuality

 • Ut et tortor metus

  7.8.2019

  Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. 

  Více informací

 • Sed eget purus dui

  22.7.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. 

 • In malesuada

  18.6.2019

  Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.

 • Duis risus est

  3.6.2019

  At consectetur dignissim. In hac habitasse platea dictumst. Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. 

 • Suspendisse eget

  12.3.2019

  Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

 • Nullam augue odio

  5.3.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

Navštivte nás

Kalusova 827/10Ostrava - Mariánské Hory a Hulváky709 00

8:00 - 14:30

Provozní doba

Česká spořitelna 6252477339/0800

29457173

DIČ CZ29457173

Najdete nás