Happines - podpora na cestě k sobě

V životě každého jedince nastane moment, kdy se musí rozhodnout, kam bude směřovat jeho další cesta. Jakou práci si vybrat aby ho uživila a zároveň naplňovala. K posunu svého vysněného zaměstnání neodmyslitelně patří vzdělávání. Jsme obchodně vzdělávací společnost, která pomáhá na cestě osobním rozvojem, proto bylo vzdělávání naší JASNOU volbou. Hledali štěstí a našli jsme Happines. 

Pořádáme jednodenní semináře, výjezdní semináře, přednášky, rituály a také pracujeme na individuálním posunu Vašich zaměstnanců. 

V našich školeních otevíráme témata jako je komunikace, empatie, restimulace, zdravý životní styl, vystupování na veřejnosti ... avšak dokážeme témata ušít na míru Vašim potřebám. Záměrem našich školení je podpořit komunikaci na Vašich pracovištích směrem ke klientovi či k sobě samému. Dochází ke zřejmému auto profilování a hlubokému poznání sebe sama a právě na tom se může stavět.V průběhu školení nastává mnoho "AHA" momentů a tím dochází k osobnímu posunu každého člověka ať už na vědomé či podvědomé úrovni.

 A v čem jsme jiní než naše konkurence?

Naši lektoři 

Vše co školíme, jsme získali profesní praxí a hlavně to žijeme. Každý den se naplno věnujeme práci s klienty, proto jsou naše příklady vždy aktuální. Nejsme jen lektoři, jsme terapeuti, koučové a duchovní průvodci. Intenzivně pracujeme na svém vlastním vzdělávání a tím pádem se neustále posouváme dál. Naše práce nás velmi baví a děláme ji s láskou - a to se snažíme přenést do našich sdělení.

Školíme po celé české republice. Přijedeme za Vámi do sídla Vaší společnosti, na pobočku či jakoukoliv akci, kterou pořádáte..

Podpora na cestě k sobě

Kdo Vás provede:

Co děláme:

Aktuálně pořádáme:

       Kdo Vás provede: Kristýna Doležalová a David Kotásek

       Kdo Vás provede: Kristýna Doležalová

       Kdo Vás provede: Kristýna Doležalová

       Kdo Vás provede: Kristýna Doležalová

Mám zájem

Kdo Vás provede

Bohdana Boniatti

dle dohody cenová nabídka detail
Kristýna Doležalová Pustková dle dohody cenová nabídka detail
Martin Barna dle dohody cenová nabídka detail
Renáta Eleonora Orlíková dle dohody cenová nabídka detail

Co děláme

Jednodenní semináře

dle dohody od 26.000 Kč detail
Přednášky s praktickými příklady dle dohody 15.400 Kč detail
Koučink zaměstnanců dle dohody od 12.500 Kč detail
Rituály v našich životech dle dohody od 35.000 Kč / den detail
Výjezdní semináře dle dohody od 35.000 Kč / den detail

Aktuálně pořádáme

Přednášky leden - prosinec 1.290 Kč detail
Přechod přes oheň 6.-7.4.2024 3.900 Kč / víkend detail

Reference

slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider slider

Bc. Lenka Samiecová, vedoucí personálního oddělení

Nemocnice Třinec, p.o.

Školení splnilo naše očekávání. Zpětná vazba od účastníků byla pozitivní, čas strávený na semináři hodnotili jako velký přínos do pracovního i osobního života. Lektorka měla profesionální přístup, byla empatická, dokázala účastníky semináře vtáhnout do dění a velmi přívětivým způsobem identifikovat jejich silné i slabé stránky. Výklad byl poutavý a přiměl účastníky k přemýšlení nejen o pracovních situacích, se kterými se denně potkávají na pracovišti, ale také o osobních záležitostech. Zároveň byl interaktivní a byl vždy přizpůsoben dané skupině účastníků. Celý den byl plný očekávání a rozhodně se účastníci nenudili, neustále otevírali nová témata a situace, které se jim v životě staly. Ze semináře si každý účastník odnesl i pár vlastních sebehodnotících testů. Jako firma určitě budeme podporovat další spolupráci.

Michaela Schneiderová, specialista ošetřovatelství

Krajská nemocnice Tomáše Bati Zlín a.s.

Školení i lektorku vnímám velmi pozitivně. Výklad byl jasný a srozumitelný. Školení bylo příjemné a splnilo naše očekávání. Prostě velmi příjemný den s obohacujícími poznatky.

Jiří Kunovjánek, referent školství, kultury a volnočasových aktivit pověřený ved

Městský obvod Mariánské Hory a Hulváky

Školení se mi líbilo a splnilo mé očekávání. Lektorky byly výborně připravené, přizpůsobily témata praxi zúčastněných posluchačů. Kvalitní kurz pro komunikaci, vztahy a psychohygienu.

Radka Menšíková, HR Specialist

ITT Holdings Czech Republic s.r.o.

Školení doporučujeme, především téma Empatický přístup v komunikaci. Lektorka byla velmi příjemná a vstřícná, podařilo se jí navázat kontakt s účastníky a zapojit je do školení. Splnilo naše očekávání vzhledem k délce trvání školení, v případě delšího školení bychom přivítali více praktických ukázek a interaktivity.

Jolana Kavalková, starostka

ÚMOb Martinov

Školení předčilo naše očekávání. Lektorka byla velmi příjemná, testy i výklad byly zajímavé a pro nás poučné. Vždy je přínosné dozvědět se něco nového o sobě i o chování lidí kolem nás.

Mgr. Renata Tydlačková, náměstkyně pro ošetřovatelskou péči

Nemocnice s poliklinikou Havířov, p.o.

Školení předčilo naše očekávání. Lektorka Bohdana ve většině účastníků zanechala hluboký zážitek. Zaměstnanci ocenili osobitý přístup.
Máme za sebou dvě školící akce a vždy jsme byli spokojení.

Ing. Lucie Fuchsíková, personalistka

Statutární město Frýdek-Místek

Školení Empatický přístup je jedním slovem ÚŽASNÉ.
Já i kolegové jsou nadšení. Ti, které školení zatím čeká, se nemůžou dočkat, ti, na které nevyšlo, litují, že nebyli v přihlašování rychlejší.
Kladné hodnocení školení se velice rychle rozkřiklo – rádi bychom ho zařadili i v příštím roce.

Petra Hulvová Sedláčková, manažer projektů a vzdělávání

Statutární město Ostrava, Magistrát města Ostravy

Školení splnilo naše očekávání, všichni účastníci byli spokojeni. Vřele doporučuji.

Bc. Martina Přikrylová, vedoucí oddělení útulek pro psy

Magistrát města Ostravy, odbor ochrany životního prostředí

Školení bylo jednoznačně ÚŽASNÉ. Bylo chápavé, smysluplné, účelové, praktické, poučné, zábavné a takto bych mohla pokračovat dále ...
Určitě předčilo naše očekávání.

Barbora Adamčíková, náměstek ošetřovatelské péče

Psychiatrická nemocnice v Opavě

S obsahem a tématem školení jsem byla velmi spokojená. Maximální spokojenost hlavně s lektorkou paní Boniatti. Hodiny strávené s ní byly velmi příjemné, očistné, podnětné a přínosné. Toto školení jsem již doporučila dál.

Karel Smolka, oblastní ředitel

Trade FIDES a.s.

Školení bylo na špičkové úrovni. Lektorka dokázala udržet pozornost, působila velmi vyrovnaně. Školení bylo na úrovni a byly znatelné její dlouholeté zkušenosti. Hodnotím velmi pozitivně, nadmíru splnilo naše očekávání a určitě budeme spolupracovat i nadále.

Svatava Sukopová, projektová manažerka

Regionální knihovna Karviná

Školení Empatický přístup k zákazníkovi či kolegovi, kde lektorkou byla paní Bohdana Boniatti, splnilo naše očekávání.
V účastnících školení vyvolala pozitivní ohlas, lektorku si chválili a dokonce školení s ní považovali za účinnou terapii.
Školení bych určitě doporučila všem, kteří mají snahu pozvednout interní komunikaci na pracovišti a hlavně směrem k zákazníkovi.

Leona Krátká, Víceprezident

AKUNA Health and Success

S obsahem školení jsem byla naprosto spokojená!! Velmi zajímavé do osobního i profesního života!! Určitě téma naprosto pro každého:-))
S lektorkou jsem byla nadmíru spokojená, Kristýnka byla úžasná, zcela profesionální, velice milá a dokázala každému individuálně ukázat konkrétní případy a možné situace. Bylo cítit, že to dělá s radostí a ví přesně o čem mluví:-))
Školení jsem již doporučila a určitě budu doporučovat i nadále a moc ráda se opět zúčastním, možná brzy i se svými kolegy.
Celkově velmi přínosná, profesionální a také moc příjemná akce! Děkuji za ni celému Vašemu týmu, jsem vděčná, že jsem se o Vaší společnosti dozvěděla a dostala tuto příležitost:-)

Renáta Kňurová, personální oddělení

Moravskoslezský kraj

Školení bylo po obsahové stránce velice zajímavé, podnětné a hlavně už to zkouším v praxi. Lektorka je profesionálka s odbornou praxí. Děkuji lektorce za úžasný seminář. Doporučila bych ho všem, jelikož největší nedorozumění v životě plynou hlavně z komunikace.

Dagmar Onderková, personální oddělení

Moravskoslezský kraj

Se školení jsem byla velmi spokojená, téma bylo zajímavé a pro život přínosné. Lektorka byla velmi sympatická, příjemná, dokázala reagovat na všechny dotazy, dokázala upoutat pozornost všech zúčastněných.

Nina Jílková, plán školení, agenda RM a ZM

Město Frýdlant nad Ostravicí

Školení bylo netradiční, zajímavé. Paní lektorka se mi velmi líbila, působila vyrovnaným a příjemným dojmem. Výklad byl netradiční, přinutil mne přemýšlet o svém postoji a komunikaci v rodině.

Aktuality

 • Ut et tortor metus

  7.8.2019

  Ut placerat nunc mauris at pulvinar lectus accumsan sed. Ut et tortor metus. 

  Více informací

 • Sed eget purus dui

  22.7.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. 

 • In malesuada

  18.6.2019

  Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. In malesuada, risus in malesuada lobortis, odio enim posuere mi, quis malesuada augue ligula non purus. Nam non enim eu dui porta iaculis quis fringilla diam.

 • Duis risus est

  3.6.2019

  At consectetur dignissim. In hac habitasse platea dictumst. Duis risus est, tempus elementum lacus vel, consectetur lobortis augue. 

 • Suspendisse eget

  12.3.2019

  Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

 • Nullam augue odio

  5.3.2019

  Nullam augue odio, elementum at est ut, eleifend ultrices lectus. Sed eget purus dui. Etiam sit amet convallis lectus. Suspendisse eget ex accumsan ex vulputate tempor et vel sem.

Navštivte nás

Husitská 348 Rychvald 735 32

8:00 - 14:30

Provozní doba

Česká spořitelna 6252477339/0800

29457173

DIČ CZ29457173

Najdete nás